АКТУАЛЬНО

Священики Стрийської єпархії взяли участь у курсі МАПа

Четвер, 15 березня 2018, 13:09
12-13 березня 2018 року в Патріаршому домі у Львові відбувся дводенний курс-тренінг МАПа (Молодіжний апостолят парафій) для священиків Стрийської єпархії, які працюють із молоддю.

Організатором курсу є Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ. Цей курс створений для священиків УГКЦ з метою допомогти зберегти сучасну молодь у Церкві, зрозуміти її мову, потреби та життєві пріоритети, а також запропонувати молоді християнські відповіді на питання, які ставить перед нею світ.

Основна мета проекту: забезпечити священиків УГКЦ необхідними знаннями та навичками для ефективного душпастирства молоді в сучасному світі через інтерактивний формаційний курс “МАПа”.

Першого дня проекту голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк розповів учасникам про сучасну молодь та її потреби. А наступного дня представники Львівської бізнес-школи Ігор Кривий та Христина Дольна поділилися зі священиками розумінням та ідеями щодо створення та роботи з проектами. На кінець курсу учасники самі підготували дуже живі, сучасні та реалістичні проекти щодо праці з молоддю.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.stryi.ugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next