АКТУАЛЬНО

Священики та семінаристи позмагалися за першість з гігант-слалому

Середа, 07 березня 2018, 12:18
7 березня на гірськолижному курорті «Буковель» з благословення Архиєпископа і Митрополита Володимира (Війтишина), Єпископа Василя (Івасюка) та за сприянням гірськолижного курорту «Буковель» відбулися лижні змагання з гігант-слалому для священиків і студентів навчальних закладів Івано-Франківської митрополії УГКЦ.

Зустріч приурочили до 125-ліття від дня народження блаженного Симеона Лукача.

Перед змаганнями в парафіяльному храмі с. Поляниця владика Василь (Івасюк), Єпарх Коломийський, у співслужінні Екзарха Луцького Йосафата (Говери)  та численного духовенства очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Роздумуючи над Божим Словом під час проповіді, єпископ зазначив: «Біблія не забороняє займатися спортом. Головне, щоб спорт не перемістив Христа на друге місце, замість бути Господарем нашого життя».

Цього року змагання налічували 40 учасників. Після двох спусків гігант-слаломом з гори судді визначили переможців. Перше місце здобув семінарист Івано-Франківської духовної семінарії Микола Скірчук, другим був священик Андрій Регнер, а на третю сходинку п’єдесталу піднявся прп. Петро Цідило, ВС.

Нагородили переможців ювілейними медалями та почесними митрополичими грамотами.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Різдвяне послання Блаженнішого Святослава19 грудня

Високопреосвященним і Преосвященним Архиєпископам та Митрополитам, боголюбивим єпископам, всечесному духовенству, преподобному...

МЕДІА
Prev Next