АКТУАЛЬНО

Священики та семінаристи з Івано-Франківська колядують в Італії

П'ятниця, 12 січня 2018, 13:20
28 грудня новостворений гурт Івано-Франківської духовної семінарії вирушив у подорож Італією задля прослави новонародженого Христа.

На чолі з віце-ректором прот. Андрієм Чорненком тріо «Noel» в складі о. Івана Вінтоняка, префекта семінарії, Котовича Дмитра, студента першого курсу та Стронського Олексія, студента третього курсу, відвідали кілька невеликих італійських поселень на півдні.

Під час подорожі вони гостювали в італійського священика о. Доменіко-Киріякос Канторе. Отець Доменіко, окрім того що є парохом і капеланом в лікарні, також пише ікони та захоплюється східним обрядом. До слова, зараз о. Доменіко пише ікону священномученика Йосафата, яку згодом подарує Івано-Франківській духовній семінарії.

Новий рік отці разом з семінаристами зустрічали в невеликій італійській спільноті неокатехуменів. У новорічну ніч служили для них Божественну Літургію, ділились досвідом життя у Христі.

У перші п’ять днів Нового року дали п’ять концертів для італійських громад. Колектив намагався передати радість українського різдвяного часу, нашої коляди усім італійцям.

Окрім того молилися біля мощей святого Миколая Чудотворця, що знаходяться в місті Барі, також відвідали місто Матера, в якому знімали відомий фільм «Страсті Христові» Мела Гібсона.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина вирішує усунути Бога, Він з повагою ставиться до її вибору, але тоді вона залишається сама»: думки Глава УГКЦ про секуляризацію18 березня

Як раніше повідомлялося, нещодавно відбулася презентація книжки «Діялог лікує рани» Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Книжка...

МЕДІА
Prev Next