АКТУАЛЬНО

Священники Івано-Франківської архиєпархії отримають захисні та дезінфекційні засоби

П'ятниця, 17 липня 2020, 09:38
16 липня для парафіяльних священників Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ надійшла допомога у вигляді засобів захисту та дезінфекції. Її роздадуть на найближчих зборах протопресвітерів.

За словами віцееконома архиєпархії прот. Віталія Максиміва, цю допомогу вдалося отримати через Патріаршу курію завдяки міжнародній католицькій благодійній організації «Kirche in Not» («Церква в потребі»), яка підтримала проєкт забезпечення засобами захисту кожного священника УГКЦ.

Загалом допомога складається із 10 420 шт. масок, 10 420 шт. рукавиць, 1 042 шт. захисних костюмів, 521 шт. малих антисептиків та 360 шт. великих антисептиків.

Архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин зазначив, що завдяки цій підтримці священники зможуть ще краще послужити своїм вірним у парафіях.

«Ми, як архиєпархіальне управління, завжди стараємося бути із нашим духовенством, яке служить у парафіях. Цією акцією прагнемо допомогти нашим священникам постійно та всюди бути із своїми людьми, особливо з тими, кого зачепила ця важка недуга. Ми щиро дякуємо нашим жертводавцям, які відгукнулися на наше прохання і з їхньою допомогою ми можемо сьогодні забезпечити наших душпастирів усім необхідним для їхнього служіння в парафіях», - наголосив митрополит Володимир.

Пригадуємо, що у середу, 15 липня, владика також поблагословив допомогу для постраждалих від паводків на Прикарпатті.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next