АКТУАЛЬНО

Священники Апостольського екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії провели черговий день духовної віднови

Субота, 27 червня 2020, 12:43
19 червня священники УГКЦ Апостольського екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії провели день духовних роздумів онлайн вдруге.

Традиційно цей день отці розпочали із служіння Божественної Літургії в місцях проживання, відтак усі зібралися у визначений час перед своїми комп'ютерами (в Інтернеті).

Духовними роздумами цього разу ділився ієром. Йосиф Будай, ЧСВВ. Цей священник є знаним місіонером, проповідником реколекцій та автором більш як 40 книг (між ними під псевдонімами Падре Джузеппе Ваґабондо, Схимонах Теодот).  У 2000—2004 роках був  протоігуменом провінції Найсвятішого Спасителя в Україні. Зараз преподобний отець Йосиф є духівником Василіанського інституту філософсько-богословських студій імені Йосифа Велямина Рутського в Брюховичах. 

Проповідник звернув увагу присутніх на любов до Бога. Це початок прагнення кожної людини, а в особливий спосіб для священників. Отець ділився досвідом свого життя, особливо покликання - дорогою розвитку любові до Бога. Отець порівняв цей час як закохання в Бога, подавши приклад святої Терези від Дитятка Ісуса. Любити Бога - це виконувати Його святу волю. 

Наприкінці отці Апостольського екзархату мали можливість поставити духівнику запитання. 

Пресслужба Апостольського екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next