АКТУАЛЬНО

Священники Київської архиєпархії беруть онлайн-участь у щорічних формаційних курсах

Понеділок, 11 травня 2020, 11:56
Сьогодні для священників та дияконів Київської архиєпархії розпочали щорічні формаційні курси. Участь у навчанні духовенство бере у форматі онлайн.

Як зазначив канцлер Київської архиєпархії протоієрей Василь Чудійович, формаційні курси для духовенства відбуватимуться 11-12 травня 2020 року. «Кожен день нашого навчання є поділений на два блоки: ранковий та обідній. Відповідно до нашої формаційної програми, цими днями ми розглядатимемо Євангеліє від Івана, історію Замойського Синоду та його рецепції на Правобережній Україні, а також будемо вивчати тайм-менеджмент та особистісний розвиток», - розповів о. Василь.

Так, першого дня науки для духовенства провадить о. Ігор Цмоканич на тему «Богословські особливості Євангелія від Івана». У своєму навчанні лектор, зокрема, говорив про те, що Євангеліє від Івана – єдине Євангеліє, яке написане свідком. «Це Євангеліє найбільш юдейське, якщо порівнювати його з першими трьома. Своєрідна риса Євангелія від Івана – точність у деталях, а також містична і символічна глибина. Дехто вважає це Євангеліє певним духовним реалізмом Івана, тобто він точно, у деталях, бачить якусь глибшу духовну реальність», - говорив о. Ігор.

Пресслужба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next