АКТУАЛЬНО

Священники Тернопільщини Різдвяні свята провели в зоні ОСС

П'ятниця, 22 січня 2021, 13:14
Священники Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Євген Флиста, о. Мирослав Худяк та о. Андрій Чернецький з благословення архиєпископа і митрополита Василя Семенюка перебувають з душпастирською місією в зоні ООС.

За словами капеланів, особливістю цього служіння стали Йорданські свята. «Військовослужбовці до цього дня готувалися по-особливому, тому що старалися відтворити домашню атмосферу тепла та затишку завдяки щедрівкам, колядкам, а також через спільне приготування Святої вечері», – розповідають священники.

19 січня, у день Хрещення Господнього, капелани разом з військовим комендантом м. Попасна відвідали бойові позиції різних бригад та батальйонів, щоби поділитися кутею та варениками від жителів Тернопільщини, а також поблагословити кожного на перемогу.

Особливою подією стало те, що військовослужбовці однієї з бригад ЗСУ напередодні свят на річці вирізали хрест із льоду, де в день Богоявлення Господнього священники змогли освятити воду і благословити усіх присутніх. Опісля святкування продовжилися йорданським купанням.

 Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://www.tze.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю про блудного сина01 березня

Нехай Великий піст буде для кожного з нас часом покаяння і навернення, плодом якого стане радість зустрічі, обіймів Бога Отця. Сьогодні на...

МЕДІА
Prev Next