АКТУАЛЬНО

Священнослужителі Івано-Франківської архиєпархії розпочали реколеції

Середа, 17 липня 2019, 15:05
15 липня 2019 року розпочалася віднова духу для священнослужителів Івано-Франківської архиєпархії. Цього року традиційні реколекції відбуватимуться в чотири тури, три з яких проходитимуть у Івано-Франківській духовній семінарії, а також у вересні завершальна тура пройде віднову в реколекційно-катехитичному комплексі урочища Підлюте.

За час духовної віднови понад триста п’ятдесят ієреїв матимуть нагоду прослухати щорічну програму реколекцій. До присутніх священників з повчальним словом звертатиметься прот. Роман Микієвич, ректор Івано-Франківської духовної семінарії.

Програма реколекцій розрахована на чотири дні та включає в себе не тільки науки від проповідника, а й насичену молитовну програму Церковного правила, ділення власним душпастирським досвідом і приватні духовні розмови з реколектантом.

У перші два дні віднови духу о. Роман у своїх проповідях наголосив на важливості служіння хворим і потребуючим. Продовжуючи роздуми, реколектант зауважив, що Церква, яка є святою, не відкидає грішників, вона, навпаки, кличе всіх приступати до милосердя Небесного Отця.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Микола Бичок: «Хоч би де я був, завжди зустрічав святих людей»15 січня

15 січня стало відомо, що Римський Архиєрей підтвердив вибір Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і номінував отця...

МЕДІА
Prev Next