АКТУАЛЬНО

Святіший Отець Папа Франциск підготував для УГКЦ сюрприз

Неділя, 28 квітня 2019, 17:49
Святіший Отець Папа Римський Франциск підготував для Української Греко-Католицької Церкви сюрприз, про який незабаром повідомить Апостольська столиця. Про це під час Літургії на свято Воскресіння Господнього у Патріаршому соборі Воскресіння Христового повідомив Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті.

Представник Папи Франциска передав також  благословення для греко-католиків від Святішого Отця у свято Воскресіння Христового.

«Благословення Святішого Отця – це не лише якась молитва над вами. Це завдання, яке довірене йому, і воно полягає в тому, щоби зберегти віру братів. І це сьогодні відбувається по-особливому», – сказав Апостольський нунцій.

Він відзначив, що в той день, коли християни світу переживали Пасху за західним обрядом, Святіший Отець теж згадав Україну в той день.

«Папа хоче виявити ще більшу близькість, ще більшу підтримку для УГКЦ. І має в серці певний знак. Я говорю це вам спеціально, щоб пробудити у вас зацікавлення. Поки що не можу сказати більше. Думаю, невдовзі буде опубліковано те, що Папа хоче зробити. Це передусім стосується такої підтримки», – розповів Архиєпископ Клаудіо.

«Сподіваємося, що папський секрет скоро стане явний», – додав Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Предстоятель зазначив, що цього року Українська Греко-Католицька Церква згадуватиме воскресіння нашої Церкви, тридцяту річницю її виходу з підпілля. «Це буде тридцятиріччя того моменту, коли – подумайте тільки! – Горбачов, як тодішній голова комуністичної партії підписав необхідні укази про легалізацію УГКЦ. Цю Церкву не міг знищити ніхто, ані Сталін з його катівнями, ані комуністична ідеологія. Кров’ю мучеників наша Церква засвідчила – Христос воскрес. І всі ми є свідками воскреслої Церкви, свідками воскресіння», – сказав духовний лідер українців.

«Нехай ця пасхальна зустріч з нашим Спасителем розвіє темряву сумнівів, стане джерелом надії, стане силою перемоги України над темрявою зла і неправди, яка сьогодні так активно і агресивно воює проти нас. Бо останнє слово завжди матиме воскреслий Спаситель», – побажав усім нам Глава УГКЦ.

 

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next