АКТУАЛЬНО

У Кропивницькому упродовж тижня проводили Святу місію

П'ятниця, 18 травня 2018, 11:21
Від 6 до 13 травня в парафії Різдва святого Івана Хрестителя УГКЦ м. Кропивницького був дуже важливий і насичений тиждень – Свята місія. Місіонери отці-редемптористи о. Василь Ліниця та о. Ігор Колісник разом із сестрами-місіонерками (редемптористками) с. Терезою Водяною та с. Наталею Заліською протягом усього тижня зранку і ввечері у парафіяльному храмі виголошували змістовні проповіді.

Великим місіонером для вірних парафії був блаженний священномученик Миколай Чарнецький, частку св. мощів якого було виставлено для вшанування і прикладення з молитвою на середині храму. 

Упродовж дня отці редемптористи відвідували хворих у домах і лікарнях, зустрічалися з учнями і студентами в навчальних закладах Кропивницького. У своїй душпастирській послузі не забули і про в’язнів. Значну частину свого часу отці місіонері приділили Таїнству Сповіді і духовним розмовам з людьми. Сестри Тереза і Наталія, крім того що також проповідували людям Слово Боже і займалися з дітьми, звеличили всі богослужіння своїм прекрасним співом. 

«У неділю, 13 травня, урочистою Божественною Літургією та оновленням хреста на церковному подвірї було завершено місію в нашій парафії. Глибоко переконаний, що ця Свята місія принесе великі і щедрі духовні плоди для нашої парафії і зокрема для кожної людини, що брала в ній активну участь. Ми висловлюємо ще раз слова вдячності місіонерам, що посвятили один тиждень свого життя для нас. Це була дуже організована і приготована команда. Будемо тепер чекати на віднову Святої місії в парафії»,сказав о. Іван Третяк, парох парафії.

 

Прес-служба Одеського екзархату

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next