АКТУАЛЬНО

Святий Миколай чекає на своїх помічників в Івано-Франківську

Середа, 06 листопада 2019, 12:01
Багато років поспіль Мальтійська служба допомоги в Івано-Франківську ще задовго до свята Миколая розпочинає традиційну акцію «Святий Миколай іде до сиріт».

Метою акції є підготування подарунків дітям та сиротам, які проживають в інтернатах і дитячих будинках Івано-Франківська та області до дня святого Миколая, а також забезпечення їх речами першої необхідності.

Усе починається з моменту, коли діти в інтернатах пишуть листи до Святого Миколая, які згодом надходять до офісу Мальтійської служби допомоги. У листах пишуть не тільки про омріяні подарунки, які б вони хотіли отримати, а також розказують про себе, свої уподобання, свої мрії та особливі здібності. Пишуть також про те, що болить і чого бракує. З такого листа можна багато дізнатись про дитину і вже обрати, для кого ж то можна подарувати трошки радості, тепла та щастя, інформують «Вікна».

Такого листа до святого Миколая можна отримати в приміщенні Мальтійської служби допомоги. Тут детально розкажуть про те, як найкраще здійснити дитячу мрію. На підготування подарунка дається достатньо часу. Святково запакований пакунок потрібно принести в офіс Мальтійської служби у термін до восьмого рудня. У часі свята Миколая під час урочистого дійства кожна дитина з двадцяти сиротинців, притулків чи шкіл- інтернатів отримає свій особистий подарунок з рук святого Миколая.

Допомогти святому Миколаю ще можна так: принести до офісу Мальтійської служби допомоги цукерки, одяг, взуття, книги, шкільне приладдя, засоби гігієни, ігри, забавки, спортивний інвентар; розмістити скарбничку для пожертв у своєму магазині, аптеці, кафе тощо; приєднатися до групи «Святий Миколай іде до сиріт» у Facebook і запросити своїх друзів; розмістити інформацію про акцію: оголошення, плакат, аудіо-/відеоролик, інтернетпосилання тощо; надати транспортну підтримку; скласти грошову пожертву в офісі Мальтійської служби допомоги; перерахувати кошти на розрахунковий рахунок Мальтійської служби; отримати пораду працівників офісу МСД і завітати самому до сирітського закладу; молитися за дітей та не бути байдужими до їхніх проблем.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next