АКТУАЛЬНО

Святий Миколай «Карітас-Київ» Київської архиєпархії прийшов до 500 дітей

Вівторок, 25 грудня 2018, 11:09
«БФ «Карітас-Київ» постійно надає допомогу багатьом дітям і кризовим сім’ям. Окрім цього, проводяться благодійні акції. Однією із таких є акція до дня Святого Миколая. Цього року «Карітас-Київ» завдяки жертводавцям і партнерам надав п’ятсот подарунків для різних категорій дітей», - повідомляє о. Роман Сиротич, директор Фонду.

Святий Миколай Карітасу попрямував до дітей, які його з нетерпінням чекали. Так, подарунки отримали діти з кризових, малозабезпечених, неповних і багатодітних родин, а також діти з сімей вимушених переселенців та діти, батьки яких загинули в АТО.

Святкування дня Святого Миколая проходило як у київському Карітасі, так і далеко поза ним. Це було свято добра і віри до дня Святого Миколая для тих, хто чекав на нього. Тому це для них стало реальністю. У цих святкуваннях у Карітасі взяло участь понад 200 дітей, а ще і їх батьків, а до решти Миколай попрямував у їхні домівки.

«Від свого імені та імені всіх дітей, які отримали подарунки від Святого Миколая Карітасу, хочу висловити щиру подяку всім благодійникам, волонтерам і партнерам, бо саме вони спричинилися до того, щоб на дитячих обличчях сяяли усмішки та радість. Дякую їм, що в такий непростий для країни час знайшли час, можливості та бажання на щедрість. Кожна дитина відчула, що Святий Миколай про неї не забув, приніс солодощі та інші подарунки, яких вона так чекала. Саме завдяки праці великої кількості людей і добродіїв у серцях дітей ще довго пануватиме радість та віра в чудеса Святого Миколая. Будьмо сіячами добра щодня і це змінить наш світ, тому запрошую до співпраці у допомозі тим, хто голодний, кому холодно, хто не має у що вдягнутися, хто шукає останню копійку на життєважливі медикаменти», - висловлюється директор БФ «Карітас-Київ» о. Роман Сиротич. 

Прес-служба БФ «Карітас-Київ»


ПУБЛІКАЦІЇ

Молитва слухання: як молитися зі Святим Письмом?11 липня

У дев’ятому випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Отець і Глава УГКЦ запропонував глядачам роздумати над...

МЕДІА
Prev Next