АКТУАЛЬНО

Святий Миколай у Черкасах прийшов до дітей вимушено переміщених осіб

Середа, 26 грудня 2018, 11:10
"Святий Миколай у Черкасах прийшов до дітей вимушено переміщених осіб. Акцію реалізували в храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Соціальна ініціатива "Різдво разом" Київської архиєпархії здійснюється за підтримки партнерів", - повідомляє о. Роман Сиротич, синкел у справах соціального служіння Киїської архиєпархії.

У час підготовки до Різдва в Київській архиєпархії започатковано соціальну ініціативу - "Різдво разом". Її мета - єднання в молитві та допомозі внутрішньо переміщеним особам. Зокрема, уже у Бершаді відбулася низка заходів. Найближчим часом ще в кількох парафіях архиєпархії відбудуться інші акції. Загалом заплановано охопити понад 250 осіб.  У багатьох людей на очах сльози радості та вдячності, бо саме Церква їх не забула.

"Як вже сказано, соціальна ініціатива "Різдво разом" Київської архиєпархії здійснюється за підтримки партнерів". Водночас, дякуємо о. Юліану Шереметі та п. Павлу Якушеву за невтомну працю і відкритість до соціальної діяльності і потреб людей", - повідомляє о. Роман Сиротич. 

Прес-служба БФ «Карітас-Київ»


ПУБЛІКАЦІЇ

20 серпня відзначають 135-ліття від дня народження блаженного Омеляна Ковча20 серпня

20 серпня 1884 року 135 років тому в c. Космач (Косівський повіт на Гуцульщині) у священничій сім'ї народився блаженний священномученик...

МЕДІА
Prev Next