АКТУАЛЬНО

Святий Миколай у Черкасах прийшов до дітей вимушено переміщених осіб

Середа, 26 грудня 2018, 11:10
"Святий Миколай у Черкасах прийшов до дітей вимушено переміщених осіб. Акцію реалізували в храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Соціальна ініціатива "Різдво разом" Київської архиєпархії здійснюється за підтримки партнерів", - повідомляє о. Роман Сиротич, синкел у справах соціального служіння Киїської архиєпархії.

У час підготовки до Різдва в Київській архиєпархії започатковано соціальну ініціативу - "Різдво разом". Її мета - єднання в молитві та допомозі внутрішньо переміщеним особам. Зокрема, уже у Бершаді відбулася низка заходів. Найближчим часом ще в кількох парафіях архиєпархії відбудуться інші акції. Загалом заплановано охопити понад 250 осіб.  У багатьох людей на очах сльози радості та вдячності, бо саме Церква їх не забула.

"Як вже сказано, соціальна ініціатива "Різдво разом" Київської архиєпархії здійснюється за підтримки партнерів". Водночас, дякуємо о. Юліану Шереметі та п. Павлу Якушеву за невтомну працю і відкритість до соціальної діяльності і потреб людей", - повідомляє о. Роман Сиротич. 

Прес-служба БФ «Карітас-Київ»


ПУБЛІКАЦІЇ

Сестра Христофора Буштин: «Запрошуємо першокласників до нової католицької школи Києва»11 червня

Голова Комісії у справах освіти та виховання Української Греко-Католицької Церкви сестра Христофора Буштин Чину сестер служебниць...

МЕДІА
Prev Next