АКТУАЛЬНО

Святковий обід у Львові зібрав понад триста потребуючих

Четвер, 09 січня 2020, 14:23
У день Різдва Христового в храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що у Львові, уже традиційно відбувся великий Різдвяний обід для потребуючих. Його організувала міжнародна мирянська Спільнота святого Егідія та парафіяни храму. За святковим столом зібралося понад триста осіб. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

«Для мене завжди це є нагода бути разом. Тут є волонтери, тут є ви. Це дуже важливо бути разом. Радості всім та Божого благословення», – зазначив владика Венедикт Алексійчук.

Традиційно Спільнота святого Егідія відкрила двері всім самотнім, щоб усі були прийняті з теплом і любов’ю. Для них накривають святкові столи безпосередньо в самій Церкві перед вівтарем, де зазвичай відправляють Святу Літургію. «Така філософія дійства, адже Ісус народився як убогий, як біженець і як людина без дому, тому бідні є в самому серці Церкви і центрі Різдва Христового. Зустріч із ними – це реальна зустріч з новонародженим Дитям, який приходить до нас у бідних та потребуючих людях», – зазначають організатори.

Різдвяне свято для потребуючих влаштовують у Львові з 2006 року. Спільнота святого Егідія накриває традиційні столи, на яких є усі різдвяні страви галичан, також після трапези на гостей чекають коляда та подарунки. Кожен із потребуючих отримував теплі речі на зиму, фрукти та солодощі.

Різдвяні обіди з бідними вже відбулися у понад вісімдесяти країнах світу, в кожному місті, де діє Спільнота святого Егідія. В Україні Різдво з бідними завжди відбувається 7 січня, і окрім Львова, також свято влаштовують у Києві та Івано-Франківську.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://sdbua.net


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю про блудного сина01 березня

Нехай Великий піст буде для кожного з нас часом покаяння і навернення, плодом якого стане радість зустрічі, обіймів Бога Отця. Сьогодні на...

МЕДІА
Prev Next