АКТУАЛЬНО

Свято Переображення відзначили в установах виконання покарань у Чернігівській області

П'ятниця, 21 серпня 2015, 13:38
Традиційні богослужіння, після яких відбулося освячення яблук на свято Преображення Господнього, відбулося в установах виконання покарань та СІЗО управління Державної пенітенціарної служби України у Чернігівській області.

Для жінок, які відбувають покарання не території Чернігівської виправної колонії (№ 44), ієромонах Петро Лоза ЧНІ відслужив святкову Літургію та освятив плоди. Від 2007 року громада Святих апостолів Петра і Павла опікується жінками, підготувавши їх до звільнення. Громада у 2011 році створила центр соціальної адаптації "Преображення", де жінки, які звільнилися після завершення терміну, відроджуються для життя.

Завітали представники Української Греко-Католицької Церкви і поспілкувалися з в'язнями та передали освячені плоди у камерах Чернігівського слідчого ізолятора, де перебувають усі категорії в'язнів. Добре пастирське слово зворушує навіть закам'янілі серця. Така допомога неодмінно потрібна всім, хто в силу обставин опинився за ґратами.

За матеріалами прес-служби ДПтС України

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next