АКТУАЛЬНО

У дитячий будинок сімейного типу на Полтавщині, яким опікуються черниці Згромадження Святого Вінкентія, поселилося ще троє дітей

П'ятниця, 31 жовтня 2014, 10:16
У сестер святого Вінкентія, що проживають у с. Деменки Полтавської області, відбулася непересічна подія – 29 жовтня до їхнього дитячого будинку сімейного типу поселилося ще троє дітей, а саме Естер, Андрій та Оксанка, які між собою є рідними.

Після прибуття з Полтави їх чекала тепла зустріч у стінах монастиря, опісля – відбулася спільна молитва, яку очолив адміністратор парафії св. Миколая Чудотворця отець Василь Улішак. Згодом діток порадувала спільна святкова вечеря, де всі мали нагоду ближче познайомитися між собою.

Подібні сиротинці є важливими для нашого суспільства, адже саме тут діти можуть отримати не лише засоби для життя, але й християнське виховання,  яке повинно бути основою фундаменту життя кожної людини.

Особливо хочеться подякувати сестрі-настоятельці Магдалині та сестрі Параскеві, які опікуються сиротинцем, за їх служіння, молитву і жертовну працю.

Прес-служба Харківського екзархату

ПУБЛІКАЦІЇ

«Богослов’я − це своєрідний мозок Церкви, це її інтелектуальне життя!» − десять тез про богослов’я в Україні14 грудня

Перспективи розвитку богослов’я в Україні обговорювали в прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги». Гостем студії «Живого ТБ» був...

МЕДІА
Prev Next