АКТУАЛЬНО

Свято-Юрська молодь узяла участь у Різдвяній просфорі

П'ятниця, 04 січня 2019, 17:35
3 січня 2019 року в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові відбулася Різдвяна просфора спільноти «Свято-Юрська молодь».

Молитва розпочалася Божественною Літургією, яку традиційно в четвер співом супроводжує Молодіжний хор архикатедрального собору Святого Юра. Відтак до спільної Святвечірньої трапези зібралася молодь, що є при соборі – члени молодіжної спільноти, Молодіжного хору, Вівтарної та Марійської дружини.

На Просфору до молоді завітав Єпископ-помічник Львівської архиєпархії Володимир Груца. Разом із сотрудниками Собору о. Павлом Дроздяком, о. Михайлом Кушніром та о. Ростиславом Будзаном він освятив Просфору та роздав присутнім. У вітальному слові архиєрей подякував молоді, яка в різний спосіб звершує служіння при соборі, і побажав глибокого родинного пережиття празника Різдва. Також о. Павло Дроздяк пригадав про постать Марії, яка приходить до Вифлеєма – «Дому Хліба», приносячи Хліб Життя для голодних, символом якого і стає спільна Просфора. «Вона зібрана із дрібних зернин, якими є кожен із нас, щоб, зрісши у ласці Божій та перейшовши жорна життєвих випробувань, ми відтак стали добрим хлібом для тих, хто потребує», - сказав священик.

Святкування продовжилося колядою та спільною трапезою, на завершення якої владика Володимир уділив присутнім Архиєрейське благословення.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.lviv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next