АКТУАЛЬНО

«Така її доля» Тараса Шевченка лунала в Утрехті, Нідерланди

П'ятниця, 09 березня 2018, 13:11
З нагоди вшанування пам’яті Кобзаря в Утрехті, у парафії Зіслання Святого Духа, вперше прозвучала музично-літературна композиція на слова Тараса Шевченка «Така її доля».

Пісні у виконанні Олександри Ленишин в супроводі фортепіано — Браян Філдгаус та Оксана Іващенко, та флейти — Марія Семотюк. Доповнювали музичні твори вірші Т. Г. Шевченка у виконанні Соломії Романюк.

Ідея такого вшанування пам’яті Великого Кобзаря зародилася в 2014 році. Зібралися музиканти з бажанням показати, що українська музика також багата на класичні композиції. Тарас Шевченко, з його колосальною спадщиною, не міг не зачепити творчі душі.

«Нам хотілося відсвяткувати 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Домашній концерт зацікавив багатьох і переріс у повноцінну концертну програму, яка вперше була представлена у вересні 2014 року в Амстердамі. І згодом нас запросили до Парижа, пізніше до Брюcселя та Гановера. Було особливо приємно презентувати композицію в Утрехті. Та поділитися творчістю Кобзаря», – розповіла про цей проект Олександра Ленишин.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.fr


ПУБЛІКАЦІЇ

Слово Блаженнішого Святослава під час зустрічі координаторів програми «Жива парафія»13 грудня

Церква — це спільнота живого Христа, Його містичне Тіло, продовження в часі й просторі таїнства Воплочення та єдності всіх людей у Христі. На...

МЕДІА
Prev Next