АКТУАЛЬНО

«Те, що відбувається сьогодні, - уже не просто Євромайдан, а революція гідності», - Глава УГКЦ

Неділя, 26 січня 2014, 22:19
Сьогодні існує велика недовіра до правоохоронних органів. Проте вона почалася не сьогодні, а ще з подій у Врадіївці та з інших випадків - ті, які мали б охороняти людей, почали з них знущатися.

Про це заявив Верховний Архиєпископ УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) в ефірі 5 каналу.

«Гадаю, наступним кроком оновленої влади буде зміна форми правоохоронців.  Бо  до погонів, які  сьогодні вони мають, народ відчуває відразу», - зауважив він. Також Глава Церкви зазначив, що чинна влада не розуміє, що нині  йдеться вже не про незадоволення невеличкої групи «радикалів», не про конфлікт між владою і опозицією. Це вже конфлікт між владою і українським народом. «Мільйонів людей не можна називати екстремістами, - сказав Блаженніший Святослав. – Мільйони людей - це громадяни України, яких потрібно поважати і слухати».  За його словами,  священнослужителі зараз мають унікальну можливість: слухати серце свого народу, його жалі, його сльози: «Ми знаємо серце нашого народу, який є мудрим, довготерпеливим і поважає свою гідність».

«Те, що відбувається сьогодні, - уже не просто Євромайдан, а це революція гідності на всіх просторах незалежної України. І доки той (чи то влада, чи опозиція), хто захоче представляти цей народ в органах державної влади чи в політичних партіях, не зрозуміє відчуття його гідності, українці ніколи не висловлять своєї довіри», - зауважив Предстоятель УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у свято Різдва Пресвятої Богородиці22 вересня

Священниче служіння має глибокий богородичний зміст. Це пов’язане з тим, що завданням священника є народжувати Бога в душах людей. Тому ми...

МЕДІА
Prev Next