АКТУАЛЬНО

Тернопільський благодійний фонд «Карітас» відсвяткував двадцятип’ятирічний ювілей

Понеділок, 16 грудня 2019, 15:29
14 грудня у Тернопільському благодійному фонді «Карітас» відбулися святкування 25-тиліття створення закладу. В урочистості взяв участь архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк, який привітав працівників благодійної установи та висловив слова вдячності кожному за жертовне служіння й наполегливу працю.

«Наслідуючи вчення Господа, обмінюймося благами землі, бо то є велика цінність, –

наголосив архиєпископ Василій у привітальному слові. – Пам’ятаймо, що на Страшному суді критерієм судити нас будуть діла милосердя». Архиєрей закликав кожного добрим ділом наслідувати Ісуса Христа, який дав нам приклад того, як ми повинні ставитися до ближніх.

Відтак, владика Василій Семенюк відзначив грамотами й подяками директора БФ «Карітас Тернопіль» о. Андрія Марчука, заступника директора о. Романа Загороднього та соціального педагога Аліну Муц.

Цього дня спільнота благодійного фонду «Карітас» дякувала Всевишньому за дари та просила про подальше благословення в храмі Успення Пресвятої Богородиці на Архиєрейській Святій Літургії, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк. Опісля в обласній філармонії з нагоди відзначення 25-ліття відбулася урочиста духовна академія.

У фойє учасники свята могли ознайомитись із виставкою приуроченою ювілею. В її експозиції – архівні світлини чверть столітнього шляху «Карітас Тернопіль». А це – спогади про реалізацію семи проєктів, котрі вже завершено, деталі одинадцяти, що діють і нині, згадка про майже триста організованих благодійних акцій. На них – щоденна кропітка праця команди БФ «Карітас Тернопіль», у якій сьогодні усього двадцять вісім членів. А ще – емоції понад три тисячі підопічних. Про це повідомляє фейсбук-сторінка благодійного фонду.

У святкуванні взяли участь генеральний секретар «Карітас» України Дзвенислава Чайківська та програмний директор Володимир Козак, директор «Карітас-Франківськ» о. Володимир Чорній та заступник директора п. Наталія Козанкевич. Вітаючи ювілярів, міський голова Тернополя Сергій Надал  вручив працівникам БФ «Карітас-Тернопіль» подячні листи та цінні дарунки. На святі були присутні й інші представники місцевої влади, а також творчі колективи і виконавці, які обдарували ювілярів мистецькими презентами.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.tze.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Вірую, поможи моєму невірству!» — проповідь Блаженнішого Святослава у Четверту неділю Великого посту 30 березня

Те, що ми сьогодні бачимо як чудо оздоровлення юнака найкраще нам пояснює апостол Павло, кажучи: «Сила Божа проявляється у моїх немочах»....

МЕДІА
Prev Next