АКТУАЛЬНО

Тернопільсько-Зборівська архиєпархія доставила постраждалим від паводку п’ятсот блоків «Зарваницької» мінеральної води

Понеділок, 29 червня 2020, 11:59
26 червня, відповідаючи на заклик Глави і Отця УГКЦ Блаженнішого Святослава, з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка, ініціативна група на чолі з економом архиєпархії отцем Володимиром Фірманом передала допомогу постраждалим від паводку на Західній Україні.

Вантажним транспортом було доставлено п’ятсот блоків мінеральної води «Зарваницька» у селище Коропець, Монастириського району, Тернопільської області. «Оскільки внаслідок паводку криниці були підтоплені, що стало причиною непридатності води для потреб жителів цього села, то найдоречніше, з нашого боку, допомогти тим, що в нас є вдосталь - джерельною водою, напевно найціннішим Господнім даром», – зазначив о. Володимир Фірман.

Допомогу отримав голова селищної громади Володимир Мельник, який відтак спрямує її в місця найбільшої необхідності. Отець Володимир Фірман ознайомився з потребами постраждалих для подальших ініціатив та запевнив про молитву.

Акція відбулася за підтримки соціального підприємства «Агроком», яке діє при Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ, Золотниківської ОТГ в особі голови Данила Бугая та народного депутата України Миколи Люшняка.

До слова, станом на 26 червня на Тернопільщині затопило сто вісімнадцять будівель – п’ятдесят житлових та шістдесят вісім господарських, сімсот чотири гектари сільськогосподарських угідь, шістдесят дві криниці. Люди не мають питної води. З небезпечної зони відселили сто вісімдесят чотири місцевих мешканців. Повідомляють в пресслужбі ДСНС.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Василь Лостен: «Діалог – це можливість по-справжньому пізнати серце свого ближнього»02 грудня

Свого часу митрополит Андрей Шептицький сказав: «Спільне добро чинить із людей одне тіло, а якраз те спільне добро є основою всякої любови....

МЕДІА
Prev Next