АКТУАЛЬНО

Три архиєреї і понад п’ятдесят священиків взяли участь у Божественній Літургії з нагоди 10-ліття з дня упокоєння владики Павла Василика

Субота, 13 грудня 2014, 22:25
12 грудня в катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї владика Василь (Івасюк), єпископ Коломийсько-Чернівецький УГКЦ, очолив заупокійну Літургію з нагоди 10-ї річниці з дня упокоєння єпископа Павла Василика. Співслужили з єпархом: Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин), Єпарх Стрийський Тарас (Сеньків) та понад п’ятдесят священиків.

“Те, чим сьогодні втішається Коломийсько-Чернівецька єпархія, вдалося зробити владиці Павлові, який зумів збудувати початки цієї єпархії. Тільки мужні, сильні і богопосвячені люди, яким ми пам’ятаємо ісповідника віри владику Павла, могли стати борцями за Церкву і незалежність України. Усе своє життя єпископ Василик поставив на вівтар служіння Богові”, - сказав у проповіді митрополит. Проповідник закликав бути гідними прикладу першого єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії Павла.

У молитовному поминанні взяла участь родина владики Павла, зокрема рідний брат Роман Василик, завідувач кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв. На відправу прийшли представники влади і місцева інтелігенція.

Духовенство відслужило Панахиду на могилі владики Василика. Єпископ Василь склав подяку архиєреям, священикам і присутнім за участь у молитовному поминанні.

о. Василь Перцович

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Терентій Цапчук: «На Волині Українська Греко-Католицька Церква не є чужою»16 серпня

У 2017 році монахи Чину святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви відзначають 400-ліття реформування....

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1786
clr:53
cch:-no-
sql:0.1470
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,323,968
m: 2,975,784