АКТУАЛЬНО

Три архиєреї і понад п’ятдесят священиків взяли участь у Божественній Літургії з нагоди 10-ліття з дня упокоєння владики Павла Василика

Субота, 13 грудня 2014, 21:25
12 грудня в катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї владика Василь (Івасюк), єпископ Коломийсько-Чернівецький УГКЦ, очолив заупокійну Літургію з нагоди 10-ї річниці з дня упокоєння єпископа Павла Василика. Співслужили з єпархом: Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин), Єпарх Стрийський Тарас (Сеньків) та понад п’ятдесят священиків.

“Те, чим сьогодні втішається Коломийсько-Чернівецька єпархія, вдалося зробити владиці Павлові, який зумів збудувати початки цієї єпархії. Тільки мужні, сильні і богопосвячені люди, яким ми пам’ятаємо ісповідника віри владику Павла, могли стати борцями за Церкву і незалежність України. Усе своє життя єпископ Василик поставив на вівтар служіння Богові”, - сказав у проповіді митрополит. Проповідник закликав бути гідними прикладу першого єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії Павла.

У молитовному поминанні взяла участь родина владики Павла, зокрема рідний брат Роман Василик, завідувач кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв. На відправу прийшли представники влади і місцева інтелігенція.

Духовенство відслужило Панахиду на могилі владики Василика. Єпископ Василь склав подяку архиєреям, священикам і присутнім за участь у молитовному поминанні.

о. Василь Перцович

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Микола Бичок: «Хоч би де я був, завжди зустрічав святих людей»15 січня

15 січня стало відомо, що Римський Архиєрей підтвердив вибір Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і номінував отця...

МЕДІА
Prev Next