АКТУАЛЬНО

Триває набір до Школи духовності УГКЦ

Вівторок, 28 лютого 2012, 19:02
Патріарша комісія УГКЦ з питань євангелізації запрошує взяти участь у Школі духовності, яка відбуватиметься в Унівському монастирі монахів студитів, що на Львівщині. Як зазначає о. Ігор Головчак, виконавчий секретар цієї Комісії УГКЦ, таке навчання допоможе вірним пізнати основоположні принципи духовного життя, основою яких є три життєдайні джерела християнства – Святе Письмо, Літургія та надбання святих отців. Навчання проводитимуть отці студити.
Патріарша комісія УГКЦ з питань євангелізації запрошує взяти участь у Школі духовності, яка відбуватиметься в Унівському монастирі монахів студитів, що на Львівщині. Як зазначає о. Ігор Головчак, виконавчий секретар цієї Комісії УГКЦ, таке навчання допоможе вірним пізнати основоположні принципи духовного життя, основою яких є три життєдайні джерела християнства – Святе Письмо, Літургія та надбання святих отців. Навчання проводитимуть  отці студити. Школа духовності розрахована на мирян УГКЦ, які прагнуть самовдосконалення. Кількість учасників обмежена – 30 осіб віком 18-50 років. Організатори Школи просять звернути увагу на те, щоб особи, які зголошуються взяти участь у такому навчанні, серйозно поставилися до своєї присутності на всіх його етапах. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +380933866155 (о. Ігор Головчак), або за адресою Комісії: ugcc.pke@gmail.com з вказівкою «Школа духовності» до 30 березня. Для запису необхідно буде заповнити анкету та пройти коротку співбесіду, про що буде повідомлено додатково.  

Повідомили у Патріаршій комісії УГКЦ з питань євангелізації

Програма Школи духовності

6 – 8 квітня 2012 року – «Фундаменти християнської духовності» (ієрм. Ілля Мамчак); 4 – 6 травня 2012 року – «Церковне правило - Утреня, Часи,  Вечірня, Повечір’я, Північна» (схм. Пімен Мойзеш); 30 липня – 5 cерпня 2012 року – «Основи духовної боротьби» (ієрм. Йона Максім), «Християнські чесноти згідно з навчанням отців Церкви» (схм. Пімен Мойзеш); 5 – 7 жовтня  2012 року – «Ліствиця преп. Івана Ліствичника»  (ієром. Аліпій Федун); 7 – 9 грудня 2012 року – «Церква в апостольських часах: св. Папа Климент Римський» (ієрм. Юстин Бойко).
ПУБЛІКАЦІЇ

НАША СВЯТА СОФІЯ. Послання Глави УГКЦ з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави16 січня

Дорогі в Христі брати і сестри! Упродовж своєї тисячолітньої історії наша Церква та наш народ уповні пережили у своєму тілі досвід...

МЕДІА
Prev Next