АКТУАЛЬНО

Троє священиків представляють УГКЦ на міжнародному семінарі в'язничного душпастирства в Ризі

Неділя, 08 травня 2016, 14:26
Троє священиків Пенітенціарного душпастирства УГКЦ представляють нашу Церкву на міжнародному семінарі в Ризі 5-8 травня 2016 року. Серед них - референт Пенітенціарного душпастирства Івано-Франківської архиєпархії о. Арсен Панчак, головний капелан Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Омелян Колодчак, від Бучацької єпархії – капелан пенітенціарної установи № 26 о. Іван Мельник.

В рамках міжнародної співпраці наші священики отримують досвід від колег-капеланів Римо-Католицької Церкви у Латвії. Згодом представники капеланства з Латвії отримають досвід служіння в українських пенітенціарних установах. Окрім загального представлення стану пенітенціарної системи в Україні та взаємодії Церков у тюремному служінні, наші священики також діляться досвідом залучення волонтерів для опіки в'язнів.

Така програма обміну була намічена в результаті зустрічі у травні 2015 року на запрошення головного капелана Римо-Католицької Церкви Латвії Мартиньша Крукліса. До речі, він нещодавно відвідав Україну, де став одним з найбільш блискучих і пам'ятних доповідачів міжнародної конференції «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки».

 

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next