АКТУАЛЬНО

Цікаві вихідні для дітей із гірських сіл провели працівники БФ «Карітас» у Дрогобичі

Понеділок, 13 березня 2017, 16:06
Уже втретє поспіль благодійний фонд «Карітас» приймав у своїх стінах дітей із Сколівського району.

Цього разу 15 дітей з опікунами приїхали у Дрогобич і мали нагоду цікаво та весело провести три дні, а вже близько 30 дітей із вчителями та опікунами із сіл Хітар та Сможа мали можливість побувати у благодійній організації.

Соціальні працівники організували для дітей не лише розважальну, а й пізнавальну  програму. Відтак відбулася екскурсія на вежу Ратуші та в одну з найдавніших церков регіону – Святого Юра. Також відвідали сусіднє місто Трускавець. Там діти спробували мінеральної води «Нафтусі», погуляли парком «Гражда»,  діти були під враженням від перегляду фільму «Гіркі жнива»

«Мені запам’яталося місто із висоти пташиного польоту. Дякую всім працівникам «Карітасу» за можливість гарно та незабутньо провести вихідні», - Марта, 15 років.

Працівники центру «Разом сильніші» провели для дітей тренінг та незабутній майстер-клас із розпису по камені. Діти разом із опікунами мешкали в соціальному гуртожитку, що розташований на четвертому поверсі благодійного фонду «Карітас», а смачно харчувалися дітлахи в кафе «Витанія».

Уляна Яжик
Прес-служба «Карітасу»

ПУБЛІКАЦІЇ

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»03 серпня

Затверджено на трирічний випробувальний термін із 3 серпня 2020 року Постановою №2 85-ї сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького...

МЕДІА
Prev Next