АКТУАЛЬНО

«Це страшно, коли люди платять своїми життями за право бути європейцями!», - професор Хосе Казанова

Середа, 19 березня 2014, 20:23
Професор соціології релігії Хосе Казанова (Jose Casanova) у рамках свого чергового візиту в Україну завітав до спільноти братів та настоятелів Львівської духовної семінарії Святого Духа.

17 березня 2014 року студенти третього та четвертого курсів семінарії мали можливість безпосередньо поспілкуватися з видатним професором Джорджтаунського університету Хосе Казановою. Зустріч відбулася в рамках візиту професора до Українського католицького університету. Під час зустрічі Хосе Казанова висловив слова зачарування релігійною ситуацією в Україні, яка особливо проявилася під час нещодавніх подій на Майдані Незалежності в центрі нашої столиці – місті Києві, у час, «коли Україна постала в центрі уваги всього світу», як наголосив професор.

Саме тому пропонуємо Вам інтерв’ю з професором Хосе Казановою. «Чим релігійна ситуація в Україні є подібною до аналогічної системи у США?», «Чи стане Майдан платформою для зародження єдиної помісної Церкви в України?», «Чому професор соціології Джорджтаунського університету вважає нашу державу унікальною в Європі?» - відповіді на ці та багато інших запитань цікавих та доволі глибоких роздумів професора Хосе Казанови Ви можете почути під час перегляду інтерв’ю.

Медіа-центр ЛДС

ПУБЛІКАЦІЇ

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»03 серпня

Затверджено на трирічний випробувальний термін із 3 серпня 2020 року Постановою №2 85-ї сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького...

МЕДІА
Prev Next