АКТУАЛЬНО

«Це таборування навчило нас бути Церквою», – аніматор на завершенні молодіжного християнського табору

Понеділок, 25 липня 2016, 14:25
Від 12 до 22 липня в м. Бердянськ проходив молодіжний християнський табір «Credo», в якому взяла участь молодь із полтавської парафії Пресвятої Тройці.

Парафіяльний табір на березі Азовського моря відбувається вперше, тому головною метою та завданням, які ставили перед собою провідники Віктор Наказний та Ольга Верига – це допомогти молодим людям глибше усвідомити себе християнами та українцями, відчути відповідальність за власне життя, свою Церкву та Батьківщину.

Зважаючи на те, що цей рік у Католицькій Церкві Папа Франциск проголосив Роком Божого милосердя, то сама духовна програма і тематика молодіжного табору побудована в його контексті.

«Це таборування навчило нас бути Церквою, допомогло здружитися, – зазначив Віктор Наказний, аніматор табору. – Ми спільно долали труднощі, будували родинну атмосферу Божої любові всередині нашої молодіжної спільноти».

У програмі табору були цікаві інтелектуальні, спортивні, розважальні та екологічні ігри християнського змісту, доповіді на суспільну та екологічну тематику, які допомогли молоді краще пізнати правди християнської віри, замислитися над автентичним змістом християнських цінностей у рамках Року Божого милосердя.

Слід зазначити, що цього року молоді греко-католики з Полтави протягом таборування в особливий спосіб молилися за своїх жертводавців та всіх тих, завдяки кому став можливим та відбувся молодіжний табір УМХ «Credo».

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці
ugcc.poltava.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 21-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи18 червня

Від 14 до 17 червня в єпархії Лунгро для італо-албанців континентальної Італії проходила щорічна Зустріч східних католицьких єпископів...

МЕДІА
Prev Next