АКТУАЛЬНО

Церкви і релігійні організації готові офіційно здійснювати капеланське служіння в Збройних силах України

Середа, 12 квітня 2017, 19:32
11 квітня 2017 року, напередодні створення у Збройних силах Служби військового духовенства, представники Церков і релігійних організацій опублікували Звернення до особового складу Збройних сил України. У ньому автори висловлюють готовність Церков і релігійних організацій, що є членами Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України, здійснювати капеланське служіння на постійній основі.

Упродовж останніх років, зазначають автори листа, Україна зазнала багато випробувань, болю і страждань. Частину держави було анексовано, східні області знаходяться під російською окупацією, було віддано тисячі життів молодих хлопців і дівчат за вільне майбутнє нашої держави, а сотні тисяч військовослужбовців продовжують боротися за свободу України.

У цей нелегкий час капелани різних конфесій і віросповідань духовно підтримують наших захисників на місцях їхнього служіння, з молитвою і Божим словом перебувають поруч із військовослужбовцями під час усіх випробувань війни.

Автори звернення повідомляють, що тепер військове душпастирство змінює свій статус із волонтерського на офіційний, а відповідно матиме більш наближений формат взаємин із військовослужбовцями та їхніми родинами і, головне, виявляє цілковиту готовність до ведення постійного служіння у війську.

«У цей непростий для нашої країни час ми б хотіли запевнити вас у нашій підтримці та молитві. Військові капелани готові працювати для Збройних сил України заради підтримки їхнього високого духу і впевненості в перемозі. Ми готові стати поруч і розділити всі випробування цього часу», – наголосили у Зверненні до особового складу ЗСУ уповноважені від Церков та релігійних організацій.

Звернення підписали вісім конфесій: уповноважені за співпрацю зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України від Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської – п’ятидесятників, Української Православної Церкви (Київський Патріархат), Української Греко-Католицької Церкви, Української Автокефальної Православної Церкви, Римо-Католицької Церкви, Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів, Духовного управління капеланів Союзу вільних церков християн євангельської віри України та Духовного управління мусульман України.

З повним текстом Звернення можна ознайомитися за посиланням: news.ugcc.ua/documents/zvernennya.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Терентій Цапчук: «На Волині Українська Греко-Католицька Церква не є чужою»16 серпня

У 2017 році монахи Чину святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви відзначають 400-ліття реформування....

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1399
clr:53
cch:-no-
sql:0.1034
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,453,608
m: 2,979,720