АКТУАЛЬНО

Цьогорічна проща до Крилоса відбудеться в режимі онлайн

П'ятниця, 31 липня 2020, 12:10
Щороку в першу неділю серпня відбувається проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос (Давній Галич), що на Івано-Франківщині.

Ця подія є улюбленою для тисяч прочан, які зазвичай беруть участь у молитовному паломництві, приходячи пішим шляхом із різних куточків митрополії.

«На жаль, цього року, з огляду на карантинні заходи, що були запроваджені урядом, проща до Крилоса не може відбутися. Проте ми можемо духовно єднатися в молитві і провести прощу в особливий спосіб – онлайн», - кажуть організатори прощі та запрошують усіх вірних взяти участь у Божественній Літургії, яка транслюватиметься наживо в неділю, 2 серпня, о 9.00 год. Молитву очолить архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин. Переглянути трансляцію можна на фейсбук- та ютуб-сторінках Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Проща в режимі онлайн до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос (Давній Галич) цього року приурочена до 155-річчя від дня народження праведного митрополита Андрея Шептицького, який також був частим гостем Крилоської Княжої гори.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл24 вересня

У зв’язку із тотальним закриттям католицьких шкіл у Сполучених Штатах Америки архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис...

МЕДІА
Prev Next