АКТУАЛЬНО

В архикатедральному соборі Святого Юра відбувся молитовний вечір «Ніч милосердя»

Середа, 24 квітня 2019, 09:23
У Великий понеділок, 22 квітня 2019 року, у львівському архикатедральному соборі Святого Юра відбувся молитовний вечір «Ніч милосердя». Цей захід під час Страсної седмиці присвятили роздумам над Таїнством Покаяння.

Розпочався вечір Архиєрейською Божественною Літургією Передосвячених Дарів, яку звершив Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор Возьняк у співслужінні з Єпископом-помічником Львівської архиєпархії Володимиром Груцою, сотрудниками собору та запрошеним духовенством. Співом Літургію супроводжував Молодіжний хор архикатедри.

Відтак владика Володимир поділився із присутніми власним досвідом осмислення Таїнства Покаяння на основі його книжки «Сповідь як духовна терапія». Вірні мали можливість придбати книжку та поспілкуватися з архиєреєм про ідею духовного лікування через Таїнство Примирення з Богом, що відтак є ключем до фізичного і душевного оздоровлення.

Опісля в рамках завершення музично-молитовного марафону «Помилуй мене, Боже. Насліддя святого Андея Критського» із духовною мистецькою програмою виступив камерний хор SOLI DEO храму Пресвятої Євахаристії під керівництвом Анастасії Арбузової-Родич.

Основна мета «Ночі Милосердя» – заклик до покаяння, тому протягом усього вечора в храмі тривала сповідь, і всі присутні мали можливість звершити Таїнство Покаяння.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://velychlviv.com


ПУБЛІКАЦІЇ

Слово Глави УГКЦ під час святкування 120-річчя присутності українських студентів-теологів та української громади в Інсбруку09 листопада

Слово Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава на богословському факультеті Інсбруцького...

МЕДІА
Prev Next