АКТУАЛЬНО

У Барселоні відзначили 80-ту річницю храму

Середа, 04 листопада 2009, 10:57
1 листопада 2009 року у храмі Матері Божої Неустанної Помочі (вул. Бальмес 100), де відбуваються богослужіння для українських емігрантів, розпочалась подячна Служба Божа з нагоди 80-тої річниці заснування святині.
1 листопада 2009 року у храмі Матері Божої Неустанної Помочі (вул. Бальмес 100), де відбуваються богослужіння для українських емігрантів, розпочалась подячна Служба Божа з нагоди 80-тої річниці заснування святині. Божественну Літургію служили о.Гектор Зімер та о.Іван Левицький, ЧНІ. Отець Іван виголосив проповідь, заохочуючи вірних, через життєві приклади, до великого довір’я до Пресвятої Богородиці. З цієї нагоди, слово привітання надійшло від Апостольського Візитатора для українців візантійського обряду в Італії та Іспанії Преосвященного Владики Діонізія (Ляховича), ЧСВВ. Владика привітав українську громаду Барселони та виявив вдячність іспанським редемптористам, які обслуговують парафію,  за родинне прийняття українців у цій святині. На завершення Св. Літургії, кожен з присутніх зміг отримати листівку із зображенням храму Матері Божої Неустанної Помочі, на зворотній частині якої, іспанською та українською мовами, вказано назву церкви.

Роман Шимон
м.Барселона, Іспанія

Додаток:

Історична довідка

У 1926р. місіонери редемптористи заснували перший монастир у м.Барселоні. У 1928р. придбали земельну ділянку, на якій збудували каплицю Матері Божої Неустанної Помочі, урочисте посвячення якої відбулось 10 серпня 1929р. На протязі 23 років богослуження відбувались у каплиці, і в той же час, тривало будівництво великого храму, яке завершилось торжественним посвяченням 1 листопада 1952 р. Архітектор: Йоаким Поркерас Банєрас. Розпис святині належить відомому каталонському маляру Йосиф Местрес Кабанесу. З вересня 2008 року, цьому храмі, служиться Божественна Свята Літургія для українців.
ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський: «Дякую Богові за Його благодать, яку Він щедро зсилає на нас»21 травня

2 квітня виповнилося п’ять років від дня створення Харківського екзархату УГКЦ. А 21 травня відзначає п’ятиріччя єпископської хіротонії...

МЕДІА
Prev Next