АКТУАЛЬНО

У Бережанах вшанували патріарха Йосифа Сліпого

Понеділок, 27 листопада 2017, 12:51
26 листопада в храмі Пресвятої Трійці міста Бережани відбулася урочиста академія «Я вибираю віру…» з нагоди 125-річчя від дня народження ісповідника віри патріарха Йосифа Сліпого.

Мистецьку програму виконали солісти, хор і камерний оркестр лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужена академічна капела України «Трембіта». Диригент - заслужений діяч мистецтв України Микола Кулик.

Духовне слово до духовенства, місцевої влади, інтелігенції та численних вірних виголосив о. Марко Ярослав Семеген, президент Релігійного товариства «Свята Софія» (Рим). Священик наголосив на важливості постаті патріарха Йосифа для українського народу та УГКЦ, говорив про подвиг і жертву, яку він здійснив заради народу. Ведуча – заслужений працівник культури України Марія Христинич.

Протягом урочистої академії відбулося виконання двох нових музичних творів Мирослава Волинського: “Заповіт” на тексти патріарха Йосифа Сліпого у поетичному переспіві Анни Волинської, а також “Не покидав тебе я, Україно” на слова Галини Архитко.

Організаторами мистецької програми виступили парафія Пресвятої Трійці УГКЦ на чолі з о. Іваном Хрептаком, о. Марком Ярославом Семегеном і фундацією “Андрей”. Автор проекту та втілення – Михайло Перун.

Повідомив Михайло Перун

ПУБЛІКАЦІЇ

«Богослов’я − це своєрідний мозок Церкви, це її інтелектуальне життя!» − десять тез про богослов’я в Україні14 грудня

Перспективи розвитку богослов’я в Україні обговорювали в прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги». Гостем студії «Живого ТБ» був...

МЕДІА
Prev Next