АКТУАЛЬНО

У Бережанах вшанували патріарха Йосифа Сліпого

Понеділок, 27 листопада 2017, 12:51
26 листопада в храмі Пресвятої Трійці міста Бережани відбулася урочиста академія «Я вибираю віру…» з нагоди 125-річчя від дня народження ісповідника віри патріарха Йосифа Сліпого.

Мистецьку програму виконали солісти, хор і камерний оркестр лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужена академічна капела України «Трембіта». Диригент - заслужений діяч мистецтв України Микола Кулик.

Духовне слово до духовенства, місцевої влади, інтелігенції та численних вірних виголосив о. Марко Ярослав Семеген, президент Релігійного товариства «Свята Софія» (Рим). Священик наголосив на важливості постаті патріарха Йосифа для українського народу та УГКЦ, говорив про подвиг і жертву, яку він здійснив заради народу. Ведуча – заслужений працівник культури України Марія Христинич.

Протягом урочистої академії відбулося виконання двох нових музичних творів Мирослава Волинського: “Заповіт” на тексти патріарха Йосифа Сліпого у поетичному переспіві Анни Волинської, а також “Не покидав тебе я, Україно” на слова Галини Архитко.

Організаторами мистецької програми виступили парафія Пресвятої Трійці УГКЦ на чолі з о. Іваном Хрептаком, о. Марком Ярославом Семегеном і фундацією “Андрей”. Автор проекту та втілення – Михайло Перун.

Повідомив Михайло Перун

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав на Папському Синоді мужньо і правдиво говорив про війну в Україні19 жовтня

Актом мужності та правди Євангелія було названо синодальну промову Глави і Отця Блаженнішого Святослава. Прямим текстом він говорить, що...

МЕДІА
Prev Next