АКТУАЛЬНО

У БФ «Карітас СДЄ» відбувся благодійний вечір із молоддю центру «Дивовижні Долоні»

П'ятниця, 23 червня 2017, 14:51
На бенкет завітав єпископ Самбірсько–Дрогобицької єпархії Ярослав (Приріз), представники міської ради, а також представники соціальних служб, підприємці, сільський голова, волонтери та друзі центру.

Свято проходило в дружній атмосфері, вступне слово мав владика, в якому зазначив: «Я вдячний за нагоду бути тут серед вас, щиро дякую за таку можливість. Я часто люблю повторювати одну річ, коли ми йдемо на Літургію в неділю, кажу, що це є привілей, бо на ній, мені служить Бог, тому воно є БОГослужіння, а ваше служіння, дорогі, воно є тут, у Карітасі. Дякую отцю Ігорю Козанкевичу, на його руки та колективу складаю подяки.  Ми разом з вами можемо йти до Христа та знаходити спільний знаменник у добрій справі. Дякую тим, хто не є байдужий до долі наших друзів, вони для нас є даром. Уміймо це зрозуміти,  що це є даром Бога для мене. Я це приймаю і Богові за вас дякую».

Далі сонячнa молодь декламувала вірші, ділилася враженнями про центр, матері, які приводять молодь у центр, щиро дякували керівнику п.Людмилі Смолень і працівникам осередку за підтримку та щиру любов до їхніх дітей.

Скуштувати різноманітних смаколиків гості мали можливість після першої частини бенкету, далі охочі могли відвідати майстерню та класи, де працює молодь. 

На кінець бенкету Людмила Смолень подякувала всім присутнім: "Сьогодні прийшли до нас ті люди, які мали бути, дякую вам. А ще я вдячна вам, друзі, ВИ - найкращі, пишаюся і люблю вас безмежно".

Уляна Яжик – прес-служба БФ «Карітас СДЄ»

ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина працює над собою, то зможе побудувати щасливе подружжя», — християнський психолог Мирон Шкробут21 січня

22 січня на “Воскресіння. Живе радіо” стартує психологічна програма “Порадня”, завдяки якій слухачі зможуть отримати поради щодо...

МЕДІА
Prev Next