АКТУАЛЬНО

У Брюховицькому монастирі отців василіан відбулися передріздвяні реколекції для лікарів

Середа, 26 грудня 2018, 11:39
«Святе Писання – Слово Боже, воплочене у людському слові» – тема реколекцій для Асоціації лікарів-католиків, які відбулися у Василіанському інституті філософсько-богословських студій імені Йосифа Велямина Рутського в Брюховичах на Львівщині. Реколекції тривали 23-25 грудня 2018 року.

У духовних вправах під проводом о. Корнилія Яремака, ЧСВВ, взяли участь лікарі зі Львова, Самбора, Дрогобича, Тернополя, Радивилова, а також представники кафедри психології ЛНУ та організації «Матері в молитві».

Учасники реколекцій роздумували над тим, як Христос, що є Словом Божим, приходить у світ для людського спасіння і залишає себе у Святому Письмі, представленому людськими словами. Кожний, хто читає ці слова, може пізнати у них відвічне і досконале Боже Слово, Його послання до людей. Також, читаючи і приймаючи Біблію, ми насправді молимося, спілкуємося із самим Христом, правдивим Словом Божим, яке стало людиною.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.in.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next