АКТУАЛЬНО

У Брюсселі відбулася зустріч католицько-мусульманської Комісії міжрелігійного діалогу

Вівторок, 30 березня 2010, 14:44
З нагоди свята Благовіщення, єпископ Брюсселя Монс. Жозеф Де Кезель запросив членів католицько-мусульманської Комісії міжрелігійного діалогу на зустріч у форматі братньої робочої вечері (халал).
З нагоди свята Благовіщення, єпископ Брюсселя Монс. Жозеф Де Кезель запросив членів католицько-мусульманської Комісії міжрелігійного діалогу на зустріч у форматі братньої робочої вечері (халал). На зустріч були запрошені: Шейх Мухаммед та керівники Ліги імамів Бельгії, Президент виконавчої асамблеї мусульман Бельгії, керівники та професори мусульманських навчальних закладів, а також: абат Йан Ван Ейкен, представник COMECE Вінсент Лєгран, президент KMS, викладачі католицьких освітніх інституцій, делегат католицьких Східних Церков бельгійської єпископської Комісії “Pro Migrantibus ієромонах Олег Зимак, ЧНІ, ін. Сторони наголосили на особливому місці Марії у християнстві та мусульманстві. Крім відомих відмінностей у вірі, мусульманська сторона наголосила на особливій пошані мусульман до Марії, зазначивши зокрема, що Сура про Марію знаходиться у самому центрі Корану. У ході спілкування обговорювалисть питання спільного зацікавлення, зокрема суспільно-релігійний діалог у Брюсселі, який є політичним серцем ЄС; стан Церков та релігійних організацй у Бельгії, Франції, Німеччині, деяких інших країн ЄС, а також в ряді сусідніх європейських держав, зокрема в Україні. Зустріч пройшла у теплій атмосфері взаєморозуміння й поваги.

Секретаріат Душпастирства Брюсселя УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next