АКТУАЛЬНО

У Бучачі пройде міжпарафіяльний турнір із футболу

Середа, 20 червня 2012, 12:18
Із благословення Владики Дмитра (Григорака), Єпарха Бучацького, 23 червня 2012 року, о 14 год 30 хв, на стадіоні «Колос» м. Бучача розпочнеться християнський міжпарафіяльний турнір із футболу, повідомили на парафії Успення Пресвятої Богородиці смт. Скала-Подільська. Гаслом турніру є промовисті слова: «Тренуємо тіло в християнському дусі». У змаганнях візьмуть участь юні футболісти греко-католицьких парафій Скали-Подільської, Борщева, Бучача й с. Пиляви. Перед матчами відбудеться жеребкування.
Із благословення Владики Дмитра (Григорака), Єпарха Бучацького, 23 червня 2012 року, о 14 год 30 хв, на стадіоні «Колос» м. Бучача розпочнеться християнський міжпарафіяльний турнір із футболу, повідомили на парафії Успення Пресвятої Богородиці смт. Скала-Подільська. Гаслом турніру є промовисті слова: «Тренуємо тіло в християнському дусі». У змаганнях візьмуть участь юні футболісти греко-католицьких парафій Скали-Подільської, Борщева, Бучача й с. Пиляви. Перед матчами відбудеться жеребкування. Головна мета турніру не перемога, наголошують організатори. Такі змагання проводяться, щоб формувати в душах дітей і юнацтва християнські цінності, силу волі, забезпечити шкільній молоді чудовий відпочинок і дати змогу пограти в улюблену гру, якою, звичайно, є футбол. Отож, поряд із тренуванням тіла, під час таких заходів ефективно тренується й дух. До того ж навіть за посередництвом спорту можна прославити Господа Бога. Нагадаємо, що це буде не перший футбольний турнір цього року. У Борщеві 9-10 червня відбувся чемпіонат із футболу, який ініціювала борщівська греко-католицька парафія Різдва св. Івана Хрестителя на чолі з адміністратором о. Володимиром Кремзою. У матчах змагалися парафіяльні команди Борщева, Скали-Подільської, Гермаківки та Устя. Перемогла команда «Скеля» парафії Успення Пресвятої Богородиці (смт. Скала-Подільська), хоча в змаганнях найважливішим було прославити своєю грою Господа та укріпити свій дух. Організатори запрошують на турнір усіх прихильників копаного м’яча.  

Прес-служба Бучацької єпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

20 серпня відзначають 135-ліття від дня народження блаженного Омеляна Ковча20 серпня

20 серпня 1884 року 135 років тому в c. Космач (Косівський повіт на Гуцульщині) у священничій сім'ї народився блаженний священномученик...

МЕДІА
Prev Next