АКТУАЛЬНО

У Бучацькій єпархії провели молитву за єдність християн

Середа, 29 січня 2020, 10:33
Традиційна щорічна молитва за єдність християн відбулась 26 січня цього року в храмі Преображення Господнього отців василіан у Чорткові.

Темою розважань були слова із Діянь апостолів «Будьмо милосердними» (Ді. 28, 2), запропоновані цього разу християнами острова Мальта, до яких у 60 році н. е. прибув апостол Павло, зазнавши корабельної аварії дорогою до Риму.

Міжконфесійний молебень очолив владика Дмитро Григорак, єпарх Бучацький. У своїй проповіді він наголосив на важливості бути разом на кораблі, яким є Церква Христова, незважаючи на небезпеки світу. У молитві брали участь також священнослужителі Римсько-Католицької Церкви, Протестантської Церкви та отці з різних храмів УГКЦ м. Чорткова, які в кінці мали можливість звернутися до присутніх із Божим словом. 

На завершення молитви відбулася братня гостина у стінах монастиря, під час якої священники та вірні продовжили своє знайомство та цікаву розмову.

Повідомив голова Комісії міжконфесійних та міжрелігійних
 відносин Бучацької єпархії УГКЦ о. д-р Руслан Корнят


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next