АКТУАЛЬНО

У Бучацькій єпархії влаштували футбольний турнір

Субота, 12 серпня 2017, 11:55
9 серпня 2017 року в селі Ланівці Борщівського деканату Бучацької єпархії з благословення владики Дмитра (Григорака), Єпарха Бучацького, пройшов футбольний міжпарафіяльний чемпіонат «Тренуймо тіло в християнському дусі». Змагання розпочалися молитвою, відтак прозвучав Гімн України.

У турнірі взяли участь шість команд з парафій: Архистратига Михаїла (с. Лнівці), Різдва Святого Івана Хрестителя (м. Борщів), церква Успіння Пресвятої Богородиці (с. Гермаківка), Зачаття Св. Івана Хрестителя (Королівка-Стрілківці), Архистратига Михаїла (с. Пишчатинці), Архистратига Михаїла (смт Мельниця-Подільська). Кожна з команд проявила себе як здібна і талановита. Як кажуть батьки, це була не просто спортивна подія. Футбольному турніру передували численні тренування та навчально-виховні бесіди священиків з дітьми на духовну тематику. Юні футболісти з великим задоволенням відвідували кожну таку зустріч, незважаючи на примхи погоди. Чемпіонат став справжнім святом не лише для спортсменів, а й для їхніх батьків, друзів та всіх шанувальників футболу.

Перемогу здобули юні футболісти з міста Борщова, однак грамоти і медалі отримали всі учасники турніру .

По завершенні урочистостей з нагоди нагородження о. декан Михайло Грицьків привітав усіх дітей зі святом та висловив надію, що вони не будуть забувати молитися та відвідувати Церкву.

Західне бюро "Живого ТБ" за матеріалами buchacheparchy.org.uа

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ щодо аграрної реформи в Україні03 грудня

Звертаємося до державної влади України з проханням не пришвидшувати штучно земельну реформу, а підійти ґрунтовно до цього надзвичайно...

МЕДІА
Prev Next