АКТУАЛЬНО

«У часи війни та пандемії для кожного з нас важливо не втомлюватися», - о. Віталій Воєца

П'ятниця, 15 травня 2020, 16:04
«У часи війни та пандемії для кожного з нас важливо не втомлюватися. Робити все, що залежить зокрема від кожного українця - молитися, підтримувати та допомагати, чим можемо!» - такі слова у соціальній мережі опублікував протоієрей Віталій Воєца, військово-медичний капелан Київської архиєпархії, провівши благодійну акцію.

Священник опублікував декілька світлин, на яких видно, як саме він душпастирює. При цьому о. Віталій зазначив: «Продовжуємо підтримувати наші госпіталі».

Деталізуючи, він зазначив, що в Ірпінський госпіталь ЗСУ передали пральний порошок, вологі серветки, гель для душу та одноразові бритви для потреб наших військових і тих, хто ними щоденно опікується.

«Дякуємо БФ "Карітас-Київ" в особі о. Романа Сиротича, що надав цю допомогу.

Щиро вдячні за можливість такої допомоги Компанії P&G та МБФ «Карітас України» за участю Владислава Шелокова! Зокрема дякуємо Івану Довжинському за всебічну допомогу з транспортом», - додав у повідомленні о. Віталій Воєца.

Пресслужба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Рівні християнської молитви: молитва тілесна – слова і жести08 серпня

У 13-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумував над першим рівнем християнської...

МЕДІА
Prev Next