АКТУАЛЬНО

У Чернівцях представлять спільноту «Емаус»

Вівторок, 19 лютого 2019, 10:22
19 лютого в парафіяльному центрі церкви Різдва Пресвятої Богородиці та Святого Антонія у Чернівцях відбудеться зустріч із представниками спільноти «Емаус», яка створена у 2001 році при Українському католицькому університеті.

«Емаус» прагне проголошувати нову модель суспільства, в якому жодна людина не буде відкиненою через свою неповносправність. Організатори спільноти вірять, що люди з особливими потребами мають унікальне покликання і місію у світі.

На зустрічі буде представлена діяльність «Емаусу» - Центру підтримки людей з особливими потребами, розкриті історичні аспекти ставлення до людей з особливими потребами та досвід міжнародних організацій, які в 90-х розпочали змінювати ставлення до людей з неповносправністю у Львові. Також порушуватимуться питання, що таке неповносправність, як почуваються люди з неповносправністю, які психологічні та емоційні аспекти неповносправності та як спілкуватися з такими людьми.

На презентації будуть «друзі» - так у спільноті називають людей з розумовою неповносправністю, їхні приятелі або батьки, які радо дадуть відповідь на всі запитання учасників презентації.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.cv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови П’ятої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ22 березня

21 березня 2019 року в Патріаршій резиденції у м. Києві відбулася П’ята сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ. Публікуємо...

МЕДІА
Prev Next