АКТУАЛЬНО

У Чернівцях представлять спільноту «Емаус»

Вівторок, 19 лютого 2019, 10:22
19 лютого в парафіяльному центрі церкви Різдва Пресвятої Богородиці та Святого Антонія у Чернівцях відбудеться зустріч із представниками спільноти «Емаус», яка створена у 2001 році при Українському католицькому університеті.

«Емаус» прагне проголошувати нову модель суспільства, в якому жодна людина не буде відкиненою через свою неповносправність. Організатори спільноти вірять, що люди з особливими потребами мають унікальне покликання і місію у світі.

На зустрічі буде представлена діяльність «Емаусу» - Центру підтримки людей з особливими потребами, розкриті історичні аспекти ставлення до людей з особливими потребами та досвід міжнародних організацій, які в 90-х розпочали змінювати ставлення до людей з неповносправністю у Львові. Також порушуватимуться питання, що таке неповносправність, як почуваються люди з неповносправністю, які психологічні та емоційні аспекти неповносправності та як спілкуватися з такими людьми.

На презентації будуть «друзі» - так у спільноті називають людей з розумовою неповносправністю, їхні приятелі або батьки, які радо дадуть відповідь на всі запитання учасників презентації.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.cv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Хто любить, той живе!» – Блаженніший Святослав про віру, молитву, відповідальність…26 травня

8 червня у Київському палаці спорту відбудеться Національний день молитви. Пресцентр заходу записав розмову із Блаженнішим Святославом,...

МЕДІА
Prev Next