АКТУАЛЬНО

У Чернівцях відбулася формаційна зустріч для священників та їхніх дружин

Вівторок, 29 вересня 2020, 16:13
26 вересня, з благословення Чернівецького єпископа Йосафата Мощича, відбулася зустріч в рамках інституту постійної формації духовенства Чернівецької єпархії. Гостем семінару був відомий психотерапевт Володимир Станчишин.

У першій темі лекції психотерапевт окреслив базові психологічні потреби, які необхідні кожній людині, детально розповів про те, яким чином проблеми із задоволенням цих потреб заважають жити якісним життям.

Друга тема –  емоційне вигорання, яке особливо загрожує тим, хто постійно працює з людьми. Лектор розповів, як запобігти цьому стану та застосовувати ресурси, що допомагають поновити здоровий психологічний баланс. Знання, отримані на зустрічі, допоможуть духовенству краще розуміти власні потреби та потреби парафіян, аби краще виконувати своє служіння.

Після обіду, у другій частині семінару, відбулися лекції для дружин священників, катехитів і монахинь. Учасники мали змогу запитати лектора про вплив відсутності задоволення базових психологічних потреб і яким чином віднайти психологічну рівновагу.

Насамкінець владика Йосафат подякував пану Володимиру за лекції, які допомогли краще зрозуміти себе та свої потреби. Усі учасники зустрічі повернулися додому з подарунком –  репродукцією реставрованої ікони Чернівецької Матері Божої «Надія Безнадійних».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.cv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Що означає вірити?24 жовтня

У 24-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ розпочав новий цикл катехиз на тему віри. У першій...

МЕДІА
Prev Next