АКТУАЛЬНО

У Червонограді методисти та вихователі роздумували над духовним вихованням дошкільнят

Середа, 30 жовтня 2013, 15:52
Нещодавно в дошкільно-навчальному закладі № 9 м. Червонограда відбувся семінар для вихователів дошкільних навчальних закладів м. Червонограда, м. Соснівки та смт Гірник, що на Львівщині, на тему: «Духовне виховання дошкільнят». У семінарі взяли участь понад 25 методистів і вихователів. Розпочався захід Молебнем до Богородиці, у якому присутні прохали заступництва та допомоги Божої Матері для їхньої роботи, а також благословення Божого для дошкільнят. Про це повідомляє прес-служба Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ.

У рамках семінару відбулася презентація діяльності дошкільно-навчального закладу № 9 м. Червонограда. Важливо зазначити, що з ініціативи завідувача цього закладу нещодавно на подвір’ї садочку встановили та освятили каплицю Пресвятої Богородиці, а дошкільний навчальний заклад отримав назву «Ангелятко».

На завершення учасників семінару привітав дитячий церковний хор «Ангелятко» парафії Пресвятої Богородиці Владичиці України.

Департамент інформації УГКЦ

 

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next