АКТУАЛЬНО

У Червонограді методисти та вихователі роздумували над духовним вихованням дошкільнят

Середа, 30 жовтня 2013, 15:52
Нещодавно в дошкільно-навчальному закладі № 9 м. Червонограда відбувся семінар для вихователів дошкільних навчальних закладів м. Червонограда, м. Соснівки та смт Гірник, що на Львівщині, на тему: «Духовне виховання дошкільнят». У семінарі взяли участь понад 25 методистів і вихователів. Розпочався захід Молебнем до Богородиці, у якому присутні прохали заступництва та допомоги Божої Матері для їхньої роботи, а також благословення Божого для дошкільнят. Про це повідомляє прес-служба Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ.

У рамках семінару відбулася презентація діяльності дошкільно-навчального закладу № 9 м. Червонограда. Важливо зазначити, що з ініціативи завідувача цього закладу нещодавно на подвір’ї садочку встановили та освятили каплицю Пресвятої Богородиці, а дошкільний навчальний заклад отримав назву «Ангелятко».

На завершення учасників семінару привітав дитячий церковний хор «Ангелятко» парафії Пресвятої Богородиці Владичиці України.

Департамент інформації УГКЦ

 

 

ПУБЛІКАЦІЇ

«Богослов’я − це своєрідний мозок Церкви, це її інтелектуальне життя!» − десять тез про богослов’я в Україні14 грудня

Перспективи розвитку богослов’я в Україні обговорювали в прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги». Гостем студії «Живого ТБ» був...

МЕДІА
Prev Next