АКТУАЛЬНО

У Чиказькій єпархії святого Миколая священники провели онлайн-зустріч

П'ятниця, 05 червня 2020, 10:05
Від 1 до третього червня в Чиказькій єпархії святого Миколая, з благословення владики Венедикта Алексійчука, тривала щорічна триденна духовна конференція. У зв’язку з карантином зустріч проводилася в онлайн-режимі. Своїм досвідом і знаннями ділився владика Богдан Данило, єпарх Пармський. Владика розповідав про життя та розвиток парафій на теренах США у контексті програми «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

Кожен ієрей мав змогу представити власний парафіяльний досвід. На конференції акцентували увагу на тому, як правильно підготуватися до повернення вірних у парафіяльні спільноти після довготривалої відсутності їх у храмі.

Крім того, священники зауважили, що замало служити Літургії та здійснювати чини двома мовами, а потрібно виходити до вірних і перебувати разом з ними, щоб увійти в їхнє життя, стати частиною їхнього буття. Щодо цього владика Богдан навів приклад однієї парафії, де участь у Літургії бере одинадцять національностей, яких єднає любов до Христа і відчуття того, що вони потрібні в цій спільноті.

Багато інших корисних тем і роздумів було обговорено під час духовної конференції, які є важливими для розвитку парафіяльного життя. Наприкінці останньої науки владика Венедикт висловив слова вдячності владиці Богдану за ділення досвідом, а священникам за активну участь у цій конференції.

Повідомив о. Роман Бобесюк


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next