АКТУАЛЬНО

У Дашаві відбулася урочиста академія «Я вибираю віру» з нагоди 125-річчя від дня народження патріарха Йосифа Сліпого

Вівторок, 20 лютого 2018, 10:04
18 лютого 2018 року в Народному домі смт Дашава Стрийського району відбулася урочиста академія, присвячена 125-річчю від дня народження патріарха Йосифа Сліпого.

Мистецьку програму «Я вибираю віру…» виконали солісти, хор та камерний оркестр Лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужена академічна капела України «Трембіта», диригент – заслужений діяч мистецтв України Микола Кулик.

Організаторами мистецької програми виступили: парафія собору Пресвятої Богородиці смт Дашава, Дашавська селищна рада та Фундація “Андрей”. Автор проекту й втілення – Михайло Перун. На початку з духовним словом про служіння та життєвий шлях Ісповідника віри патріарха Йосифа Сліпого виголосив владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський.

Слово про життя та діяльність патріарха Йосифа майстерно виголосила заслужений працівник культури України Марія Христинич. Щоб відзначити 125-ту річницю з дня народження патріарха Йосифа Сліпого до Народного дому смт Дашава зібралися духовенство, представники районної і міської влади м. Стрия, інтелігенція та численні миряни з Дашави та навколишніх сіл.

На завершення слово подяки виконавцям і всім присутнім висловив о. Орест Демко, адміністратор парафії собору Пресвятої Богородиці смт Дашава. А селищний голова Тарас Греськів подякував усім доброчинцям, які допомогли реалізувати задум і організувати таку величаву подію в Дашаві.

Повідомив о. Орест Демко

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next