АКТУАЛЬНО

У День міста у Львові відбудеться екуменічна молитва за місто та його мешканців

П'ятниця, 03 травня 2019, 10:25
За доброю традицією щороку, під час відзначення Дня міста, організовують спільну екуменічну молитву представників духовенства різних християнських конфесій за Львів та львів’ян. У неділю, 5 травня, спільна молитва відбудеться на проспекті Свободи біля фігури Божої Матері. Початок о 15:00.

«Цього року екуменічна спільна молитва традиційно відбудеться біля фігури Божої Матері на проспекті Свободи. Молитва для кожного – це особиста розмова з Богом, а молитва спільна, за участю християн усіх конфесій нашого міста, – це також змога єднання на духовному рівні, нагода пережити спільний досвід спілкування з Богом.  Саме тому на День міста ми молитовно звернемося до Господа із проханнями миру, злагоди, відкритості серця на ближнього свого і любові, яка є головним будівничим фундаментом для доброго життя у родині, місті, країні», – зазначив у коментарі «Духовній величі Львова» керівник управління внутрішньої політики ЛМР Петро Залуга.

До молитви запрошують приєднатися усіх львів’ян та гостей міста.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://velychlviv.com

 

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next