АКТУАЛЬНО

У Долині проведуть VI Фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога» імені кардинала Мирослава Івана Любачівського

Вівторок, 05 вересня 2017, 10:49
Парафія «Серця Ісуса і серця Марії» Української Греко-Католицької церкви м. Долини запрошує вас відвідати VI Фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога» імені кардинала Мирослава Івана Любачівського, який відбудеться 23-24 вересня 2017 року за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 6 ( приміщення Будинку техніки). Ви зможете почути виконання духовних пісень, художнього слова та побачити твори образотворчого мистецтва.

До участі  в конкурсі запрошуємо виконавців віком від 6 років.  Конкурс проходитиме у 5 вікових категоріях та в номінаціях: соліст-вокаліст, вокальні ансамблі, авторська пісня, художнє слово, образотворче мистецтво. Охочих взяти участь просимо уважно прочитати положення Фестивалю-конкурсу, яке можна знайти за адресою, звернути уваги на умови фестивалю-конкурсу, заповнити анкету учасника та відіслати на наш емейл - olevytskiy@ukr.net.  Заявки приймаються до 20 вересня. За додатковою інформацією звертатись за телефоном : +380989090399; 0673437966; 0508873302.

23 вересня відбудеться  фестиваль-конкурс

Божественна Літургія – 8.00 (Парафія Серця Ісуса і серця Марії);

Початок дійства о 12.00 (у БТ).

24 вересня гала-концерт. Початок о  15.00.

Фестиваль-конкурс «З піснею до Бога» відбувається з благословення Івано-Франківського Архиєпископа і Митрополита Володимира (Війтишина) під патронатом благодійної організації «Любов і Милосердя» та парафії  Серця Ісуса і серця Марії м. Долини УГКЦ за сприяння Долинської районної та міської влади.  Засновник  Фестивалю-конкурсу - о. Вітольд Левицький.

Запрошуємо духовенство, владу, учнівську та студентську молодь, а також усіх охочих, які цінують духовну музику, молитву і культуру. Вхід вільний.

Прес-служба Фестивалю

ПУБЛІКАЦІЇ

Молитва слухання: як молитися зі Святим Письмом?11 липня

У дев’ятому випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Отець і Глава УГКЦ запропонував глядачам роздумати над...

МЕДІА
Prev Next