АКТУАЛЬНО

У Долині проводять мультимедійну «Хресну дорогу свободи і відповідальності"

Вівторок, 24 березня 2015, 06:03
Протягом Великого посту священики та хор парафії Святого ап. Андрія Первозванного м. Долина Івано-Франківської архиєпархії організували і проводять просвітницьку вокально-інструментальну мультимедійну "Хресну дорогу свободи і відповідальності" школами та парафіями Долини та району.

Ця Хресна дорога - це роздуми над стражданнями Христа і нашого народу, подіями, які відбулися рік тому на Майдані, у Криму та протягом року на Сході нашої країни. Для більшого переосмислення подій під час Хресної дороги демонструються слайди із кінофільмів Хресної дороги Спасителя і хресної дороги нашого народу. Акомпанують хористам священики храму та дяк, які згадали свої навички гри на гітарі, сопілці, скрипці.

Той, хто був учасником такої Хресної дороги, де слухаєш, бачиш і роздумуєш, міг насправді перенестися думками до тих подій, розважити над власними гріхами супроти своєї Батьківщини, помолитися за її мир і спокій.

Повідомив прес-секретар Долинського деканату о. Ігор Ліпчанський

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next