АКТУАЛЬНО

У Донецькому екзархаті УГКЦ створили Дніпропетровський деканат

Понеділок, 31 жовтня 2016, 10:35
Виходячи із пастирських потреб та для кращої духовної опіки вірних в Донецькому екзархаті створили Дніпропетровський деканат шляхом поділу Запорізького деканату. До складу новоствореного деканату входять душпастирі Дніпропетровської області.

Ідеться в Декреті про створення Дніпропетровський деканату владики Степана, Екзарха Донецького УГКЦ. Декрет представили 27 жовтня на деканальних зборах Запорізького деканату, які провів владика Степан та о. Роман Вовк, декан, у Запоріжжі.

На зборах також зачитали Декрет про призначення о. Романа Вовка деканом Запорізького деканату. «Оцінюючи вашу ревність для Божої слави і добра Святої Церкви та народу, виявляємо Вам наше довір’я і призначаємо Вас деканом Запорізького деканату Донецького екзархату УГКЦ», - ідеться в Декреті. У Декреті єпископ закликає священиків та вірних виявляти послух, пошану та любов до новопризначеного декана. «Маю добрі сподівання, що вірні та священики отримають від вас батьківську опіку та любов», - пише владика Степан у Декреті.

Руслана Ткаченко, прес-служба Донецького екзархату УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

20 серпня відзначають 135-ліття від дня народження блаженного Омеляна Ковча20 серпня

20 серпня 1884 року 135 років тому в c. Космач (Косівський повіт на Гуцульщині) у священничій сім'ї народився блаженний священномученик...

МЕДІА
Prev Next