АКТУАЛЬНО

У Дрогобичі пройшли перші «Благодійні запусти» від Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Середа, 04 березня 2020, 10:43
Вже понад 10 років діє спільнота взаємодопомоги «Наша хата», де у спільному домі проживають безхатьки. Останнім часом виникла потреба розширити діяльність спільноти і звернути свою увагу на безхатьків, які, крім помешкання, потребують і медичної допомоги.

Вилучені кошти підуть на підтримку будівництва хоспісу для безхатьків – «Дім владики Юліана». Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ протягом багатьох років опікується людьми, які з різноманітних причин позбавлені радості домашнього затишку й опинилися на вулиці без даху над головою.

Для завершення будівництва хоспісу потрібно 10 мільйонів гривень, а ось щоб накрити будівлю (аби не псувалося вже збудоване) потрібно 800 тисяч гривень. Майбутній заклад працюватиме для людей, які з різних причин залишилися просто неба та без опіки рідних.

29 лютого у реколекційно-просвітницькому центрі «Еммануїл» проходили Благодійні запусти, на яких зібралися благодійники та меценати, щоб посприяти завершенню будівництва.

На заході звучала вишукана музика, співали професійні гурти та виконавці, проходив благодійний аукціон.

«Сьогоднішній захід - це велика приємність, бо Карітас хоче творити нагоду, щоб люди були милосердні, створювати відповідні умови, щоб люди допомагали іншим. Цей захід показує, що Бог хоче діяти через кожного з нас, кожен по нитці – бідному сорочка», - о. Ігор Козанкевич, директор БФ «Карітас СДЄ УГКЦ».

Безпритульні, самотні, які потребують хоспісної допомоги, опіки - це справа не тільки релігійна чи приватна, це справа кожного з нас. Збір коштів не завершився цією акцією, навпаки, ваші пожертви можна перерахувати й надалі за цим посиланням: https://caritas-sde.org/finansova-dopomoga/.

Щиро дякуємо кожному благодійнику та жертводавцю за допомогу та підтримку. Нехай всемилостивий Господь винагородить вас за добрі наміри.

Пресслужба БФ «Карітас СДЄ»,
Уляна Яжик


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next