АКТУАЛЬНО

У Дрогобичі відбулися передріздвяні реколекції для прочан, координаторів пішої прощі «Самбір-Зарваниця»

П'ятниця, 13 грудня 2019, 12:26
6-7 грудня у Дрогобичі, у реколекційному домі «Самарянин», відбулися передріздвяні реколекції для прочан, координаторів пішої прощі «Самбір-Зарваниця» та всіх охочих на тему «Гнівайтеся, але не грішіте». Науки провів о. Антон Борис, священник Київської архиєпархії УГКЦ, духовний очільник прочанської спільноти та самої прощі.

Під час реколекцій було проведено вже другу робочу зустріч координаторів щодо підготовки п’ятнадцятої пішої прощі «Самбір-Зарваниця», яка відбудеться 7-16 серпня 2020 року. Також учасники реколекцій мали зустріч зі св. Миколаєм, який щедро обдарував подарунками та провели флешмоб на підтримку Дня української хустки.

Додамо, що практику піших духовних походів заробітчан, їхніх родин і всіх охочих з Самбора до Зарваниці започаткував у 2006 році світлої пам'яті о. Василь Поточняк, котрий у той час опікувався українською спільнотою м. Болоньї (Італія), та о. Ігорем Козанкевичем, директором БФ «Карітас» СДЄ УГКЦ. Від 2008 року організатором прощі є Пасторально-міграційний відділ УГКЦ.

Західне бюро «Живого ТБ»
за матеріалами http://www.sde.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Микола Бичок: «Хоч би де я був, завжди зустрічав святих людей»15 січня

15 січня стало відомо, що Римський Архиєрей підтвердив вибір Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і номінував отця...

МЕДІА
Prev Next